Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

CİNLERDEN NASIL KORUNULUR

Çöküş
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
Çöküş
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • CİNLERDEN NASIL KORUNULUR

  1- Cinler dediğimiz varlıklar insanlara nasıl ve neden nüfuz ederler.

  İnsanların bazıları birazda bu işe kendileri yardımcı olurlar. Bu konuda İslam dini ne diyor ona bakalım. Bakara suresi 275. Ayetinde Riba, faiz yiyenler mahşerde ancak şeytanın çarptığı kimseler in kalktığı gibi kalkarlar…… buyrulmaktadır.


  2- İnsan vesvesesi . Taha suresi 120. ayet . Şeytan ilk insan olan hz. Ademe vesvese verdiği anlaşılır. Ey Adem sana sonsuzluk ağacını ve eskimeyen bir saltanatı göstereyim mi. Bununla ilgili yine Sa’d suresi 41.ayet Ey Muhammed kulumuz Eyyüb’ üde an. O rabbine nida etmiş ve doğrusu şeytan bana bir yorgunluk ve azap verdi diye seslenmişti. Yani vesveseden uzak durmamız lazım. Çünkü Allah kullarını her şeyden yüce yarattı ve onu en güzel nimetlerle donattı.


  3- Zinadan uzak durarak.Çünkü kafir cinler insanları öyle kandırırlar ki mesela; insanlar lokantada

  Yemek yerken yıkanmayan temizlenmeyen bir kaşıkla asla yemek yemezler çünkü o kaşıkla daha önce bir başkası yemiştir. Ama her gün bir ya da birkaç kişiyle beraber olan ve her türlü hastalığı taşıyan kişilerle yatarlar, onlarla beraber olurlar. Bu nasıl anlayıştır ama işte kafir cinler şeytanlar o kadınları prenses gibi gösterirler yani Allah’ın 2 dakikada kıyılan ve helal olan nikahtan kaçar hem bu dünya hem de ahretlerini yok ederler. Yani cinler zina edenlere daha çabuk bulaşırlar. Bir nedeni de insanlar da taşıyıcı olan spermlerin haram olanı ile beslenirler.


  4- Banyolar da bevledenler. Mesela adam eşiyle cima ediyor banyoda banyo yaptığı küvetin içine küçük abdestini yaparlar. Kafir cinler banyoları çok sık gezerler oralarda yaşarlar. Bu konuda çok kişilerin zarar verdklerini bilirim. Yani banyoda bevledilmesi uygun değildir.


  5- Sihirlerle büyülerle uğraşmak. Bu konuda gelecek yazımızda geniş çapta yer vereceğiz inşallah. Çünkü insanlar bu konuda çok bilip veya bilmeden birbirlerine muskalar vs şeyler yapıyor veya yaptırıyor.Bu konuda insanlar cinleri cinler de insanları kullanırlar .


  6- Ruh veya cin davetiyesi gibi seanslardan uzak durarak. Genellikle kafir cinler o davetiyelere gelir ve insanlar da onların gittiklerini hesap ederler. Oysa onların bazıları gitmez ve insan bedeninde kalırlar. Sonra bir bakarsınız gece yanınıza gelmiş karabasan şeklinde bir korku başlar. Bunlardan da uzak durmamız lazım.

  7- Korunacak yollardan biri de güçlü olmak , aklı selim olmaktır.Allah’ın adaletine sığınmak hurafe ve batıl inançlardan sakınmak ve O’ nun ayetlerine sığınmaktır.Bu konuda cinlerden sığınmak için 20 senedir yaptığım araştırmalarda şunları gördüm ve uygulayanların yanında bulundum. Şu ayetler onlar için kurtulma yollarıdır…


  a) Ayetel kürsi ve sonunun 7 sefer tekrarlanması.

  b) Felak ve Nas sureleri

  c) Cin suresi 1 - 13 ayetler.

  d) Lokman suresi tamamı.

  e) Bakara suresi 165.ayet.

  f) Mearic suresi 1 – 7 ayetler.

  g) Hud suresi 1 - 5 ayetler.

  h) 3 sefer La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.

  i) 3 sefer Ya ma’şeral cinni vel insi inis tetağtüm en tenfüzü min ektaris semavati velarz fenfüzü la tenfüzüne illa bi sultan…  Bunlar suya okunur ve içilir veya kişi kendi üzerine okur.  Gelecek sayıda cinlerin insanlar üzerindeki belirtileri ve sihir büyü üzerine yazılarımızla buluşmak üzere saygılarımla.  Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimizde olsun…
  İki şeyi asla unutma. Allah'ı ve ölümü… İki şeyi de unut! Yaptığın iyiliği ve gördüğün kötülüğü.

  Ortacılı Can Forumu
  www.ortacilican.net
Hazırlanıyor...
X